Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 września 2020, 11:36

autor: Karol Laska

Prezent dla Terminatora - Arnold Schwarzenegger dziękuje fanowi za rękodzieło

Jeden z użytkowników Reddita wykonał ręcznie specjalną fajkę z podobizną Terminatora. Rękodzieło zostało zauważone i docenione przez samego Arnolda Schwarzeneggera.

Prezent dla Terminatora - Arnold Schwarzenegger dziękuje fanowi za rękodzieło - ilustracja #1
Schwarzenegger słynie z tego, że traktuje fanów z wielką miłością.

Użytkownik Reddita, RadonLab, postanowił wykorzystać swoje artystyczne umiejętności do stworzenia czegoś unikalnego z okazji urodzin Arnolda Schwarzeneggera. Wyrzeźbił w sposób niezwykle szczegółowy głowę Terminatora i uczynił z niej fajkę. Jego ciężka praca nie poszła na marne – ludziom bardzo spodobało się to rękodzieło, a swój podziw wyraził także… wyżej wspomniany solenizant. Schwarzenegger odezwał się w komentarzu na Reddicie i od razu zadeklarował chęć zakupu fajki. RadonLab wysłał ją aktorowi, a ten pochwalił się zdjęciem z bezpośrednią dedykacją dla autora charakterystycznej rzeźby. Takie piękne historie pisze tylko internet. Podobną fajkę możecie zamówić tutaj.

Prezent dla Terminatora - Arnold Schwarzenegger dziękuje fanowi za rękodzieło - ilustracja #2
Fajkę stworzono z uwzględnieniem najmniejszych detali.
Prezent dla Terminatora - Arnold Schwarzenegger dziękuje fanowi za rękodzieło - ilustracja #3
Arnold palący fajkę z własną podobizną.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej