Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2021, 19:05

Do Watch Dogs Legion jutro zawitają zombie

Do Watch Dogs Legion zawitają zombie. DLC Legion of the Dead ma być częścią aktualizacji 4.5, która trafi do gry jutro. Przy okazji zapowiedzi serwis IGN opublikował 22 minuty gameplayu. Początkowo tryb ten będzie dostępny w wersji alfa na PC.

Watch Dogs: Legion nadal się rozwija. Tytuł otrzyma jutro aktualizację oznaczoną numerem 4.5. Do największych nowości, jakie wprowadzić ma łatka, należy tryb kooperacyjny Legion of the Dead pozwalający na walkę z zombie. Początkowo zostanie on udostępny jako alfa i tylko na PC. Przy okazji zapowiedzi serwis IGN opublikował ekskluzywny materiał zawierający 22 minuty gameplayu, który możecie obejrzeć poniżej.

Założenia trybu są proste – gracz (sam lub z maksymalnie 3 innymi osobami) trafia do postapokaliptycznej wersji Londynu. Celem gry jest przedostanie się przez miasto do wskazanego punktu ucieczki, unikając przy tym nie tylko zombie, ale i oddziałów Albionu. Do tego celu można wykorzystać znalezione po drodze zasoby, hakując napotkane elementy oraz wykorzystując pająkoboty do walki. Według zapowiedzi, tryb ten będzie stopniowo rozwijany na bazie opinii graczy.

Wraz z publikacją materiału w serwisie IGN pojawił się również krótki wywiad z reżyserem segmentu sieciowego Watch Dogs: Legion Jean-Pascalem Cambiottim. Według dewelopera tryb Legion of the Dead rozwija istniejące mechaniki. Zombie będzie można natomiast wykorzystać do własnych celów, zwabiając ich do wybranego miejsca.

Watch Dogs: Legion zadebiutowało na PC, PS4 i Xboksie One 29 października 2020 roku. Na konsole dziewiątej generacji trafił natomiast w dniach ich premier – 10 listopada na Xboksa Series X/S i 19 listopada na PS5 (w naszym kraju). Tytuł posiada polską wersję językową (tylko napisy).

  1. Watch Dogs: Legion – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Watch Dogs: Legion - bardzo bezpieczna i grzeczna rewolucja
  3. Wszystko o Watch Dogs Legion
  4. Watch Dogs Legion - poradnik do gry