Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2016, 17:38

autor: Ender

Watch Dogs 2 – nowy zwiastun oraz filmy z rozgrywki

Ubisoft opublikował nowy trailer gry Watch Dogs 2. W sieci pojawiły się także nowe materiały z rozgrywki, które są efektem zamkniętego pokazu produkcji. Zobaczymy na nich wiele dotychczas niewidzianych elementów zabawy.

Watch Dogs 2 otrzymało nowy trailer, prezentujący fabułę gry oraz jej głównego antagonistę, szefa korporacji Blume. Znacznie ciekawszy dla potencjalnie zainteresowanych kupnem produkcji będą jednak zapisy rozgrywki, opublikowane w sieci przez serwisy internetowe oraz youtuberów, którzy zaproszeni zostali na specjalny event zorganizowany przez Ubisoft. Zebrani na miejscu gracze mieli okazję przez kilka godzin pobawić się z produkcją oraz przetestować jej najważniejsze elementy, takie jak misje hakerskie, poboczne zadania oraz eksploracja otwartego świata.

Przypomnijmy, że Watch Dogs 2 to kontynuacja sandboksowej gry akcji TPP, wydanej przez firmę Ubisoft w 2014 roku. Akcja nowego tytułu została przeniesiona z deszczowego Chicago do słonecznego San Francisco. Podczas zabawy wcielamy się w Marcusa Hollowaya – członka lokalnej grupy hakerskiej Dedsec, która stawia sobie za cel walkę z korporacją Blume oraz stworzonym przez nią Centralnym Systemem Operacyjnym ctOS. Podstawowym elementem mechaniki jest hakowanie elementów miejskiej infrastruktury, samochodów, telefonów i komputerów niczego niepodejrzewających cywilów oraz przeciwników. Element ten został jednak znacząco rozwinięty w kontynuacji, a do dyspozycji protagonisty oddano kilka zupełnie nowych gadżetów. W grze tradycyjnie zadbano o swobodę w sposobie realizacji misji. Twórcy zadbali również o to, by nadać więcej unikalnego charakteru fabule gry, a także lepiej zarysować sylwetki głównych bohaterów. Ton historii jest więc mniej poważany i dramatyczny, a gracze spotykają na każdym kroku ekscentryczne postacie. Watch Dogs 2 pojawi się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera planowana jest 15 listopada.

  1. Gramy w Watch Dogs 2 - Ubisoft uczy się na błędach
  2. Oficjalna strona Watch Dogs 2