Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2016, 16:17

autor: Ender

Shadow Warrior 2 na PC ozłocony

Polskie studio Flying Wild Hog ogłosiło właśnie, że gra Shadow Warrior 2 w wersji PC zyskała złoty status. Oznacza to, że produkcja powinna trafić bez przeszkód do sklepów w zaplanowanym wcześniej terminie, który wyznaczono na 13 października.

Polskie studio Flying Wild Hog ogłosiło z dumą, że gra Shadow Warrior 2 osiągnęła właśnie złoty status, oznacza to, że nic nie stoi już na przeszkodzie, by produkcja trafiła do sklepów w wyznaczonym terminie. Przypomnijmy, że premiera gry została zaplanowana na 13 października. Na początku tytuł zadebiutuje jedynie na komputerach PC. Dzięki firmie Techland Shadow Warrior 2 kupimy w naszym kraju nie tylko w popularnych serwisach dystrybucji cyfrowej (GOG, Steam), ale także w specjalnej wersji pudełkowej. Znajdziemy w niej trzy premierowe DLC (Solid Gold Ninja, Katana, MP7), album z ilustracjami z gry, plakat autorstwa Michała Śledzińskiego z jego autografem, ścieżkę dźwiękową, litografię oraz trzy kolekcjonerskie naklejki. Konsolowy debiut produkcji na Xboksie One i PlayStation 4 będzie miał miejsce najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Dumny zespół Flying Wild Hog chwali się zakończeniem prac nad grą - Shadow Warrior 2 ozłocony - wiadomość - 2016-09-24
Dumny zespół Flying Wild Hog chwali się zakończeniem prac nad grą

Shadow Warrior 2 to produkcja polskiego zespołu Flying Wild Hog, będąca kontynuacją udanej gry akcji z 2013 roku. Tytuł rozwija formułę poprzednika, poprawiając niektóre jego elementy, a także dodaje zupełnie nowe, w tym tryb kooperacji dla czterech graczy. Rozgrywka ponownie będzie koncentrować się na walce z demonicznymi hordami za pomocą bogatego arsenału broni palnej oraz białej, tym razem na losowo generowanych poziomach.

  1. Graliśmy w Shadow Warrior 2 - sequel lepszy pod każdym względem
  2. Oficjalna strona gry Shadow Warrior 2