Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2016, 15:10

autor: Ender

Mafia III – nowy film z rozgrywki

Producenci Mafii III zaprezentowali nowy film z rozgrywki, który przybliża graczom miasto New Bordeaux, w którym spędza większą część zabawy, a także proces wykonywania jednej z głównych fabularnych misji.

Do premiery Mafii III zostały jeszcze dwa tygodnie. Firma 2K Games zaprezentowała właśnie kolejny kilkunastominutowy materiał z gry, zawierający fragmenty rozgrywki. W narracji twórcy przedstawiają graczom kilka najważniejszych dzielnic miasta New Bordeaux, a także pokazują przebieg jednej z misji. W jej trakcie główny bohater gry wyrusza na polowanie, którego celem jest Tony Derazio, jedna z kluczowych postaci w strukturze włoskiej mafii, dowodzonej przez Sala Marcano. Film pokazuje nie tylko przebieg walki z ochroniarzami Derazio, ale także przerywniki fabularne wraz z dialogami.

W Mafii III wcielimy się w Lincolna Clay’a, weterana wojennego, który wszedł w niefortunny układ z Salem Marcano – bossem włoskiej mafii. Po udanym wspólnym skoku nasz bohater zostaje zdradzony, jego przyjaciele zamordowani, a on sam cudem uchodzi z życiem. Teraz zamierza więc zemścić się na swoich oprawcach, a dokona tego stając się królem półświatka w New Bordeaux, niszcząc struktury zbudowane przez gangsterską konkurencję. Produkcja powstaje w debiutującym studiu Hangar 13 i 7 października pojawi się na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  1. GTA: New Bordeaux - czy sandboksowy charakter zaszkodzi Mafii III?
  2. Mafia III - kompendium wiedzy [Aktualizacja #5: informacje o dodatkach]
  3. Oficjalna strona gry