Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2014, 20:50

autor: Meehow

Wasteland 2 – zobacz niemal godzinny gameplay

W sieci pojawił się niemal godzinny gameplay z Wasteland 2, przedstawiający rozmaite aspekty rozgrywki w nadchodzącej, postapokaliptycznej produkcji.

W sieci pojawił się niemal godzinny gameplay z Wasteland 2, przedstawiający rozmaite aspekty rozgrywki w nadchodzącej, postapokaliptycznej produkcji autorstwa studia inXile Entertainment. Można obejrzeć go na powyższym filmiku. Wszystkiemu towarzyszy komentarz Briana Fargo, dyrektora projektu, choć niestety z powodu wyjątkowo słabej jakości dźwięku, słuchanie nie należy do łatwego i przyjemnego. Niestety, kiepska realizacja dotknęła też samej oprawy dźwiękowej samej gry, więc nici z cieszenia się chociażby jej soundtrackiem skomponowanym przez Marka Morgana, który w przeszłości stworzył muzykę na potrzeby Fallout, Fallout 2 czy Planescape: Torment. Mimo swoich technicznych wad, materiał z pewnością zainteresuje graczy, którzy nie brali udziału w beta-testach czy nie wykupili wcześniejszego dostępu do Wasteland 2.

Premiera Wasteland 2 jest już bardzo blisko, gdyż gra najpóźniej zadebiutuje w drugim tygodniu września i zostanie wydana w wersji pudełkowej. Dzięki naszej porównywarce cenowej można dokonać najbardziej korzystnego zakupu, dlatego zachęcamy do skorzystania z niej. W tym miejscu można również sprawdzić wymagania sprzętowe omawianej produkcji.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wasteland 2

Wasteland 2