Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2013, 09:40

Wasteland 2 – opublikowano kolejne screeny

W sieci pojawiła się kolejna paczka screenshotów z Wasteland 2, postapokaliptycznej gry cRPG studia inXile Entertainment. Możemy na nich zobaczyć kilka spośród lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić, a także sceny walki.

Wasteland 2, klasyczny cRPG w klimatach postapo studia inXile Entertainment, doczekał się kolejnej paczki obrazków – mamy tu do czynienia z trzema całkowicie nowymi screenshotami. Pokazują one drużynę „Desert Rangers”, toczącą boje w miasteczkach na pustkowiach Stanów Zjednoczonych (jedno z nich nosi nazwę Highpool). Mamy zatem okazję zapoznać się z kilkoma nieznanymi wcześniej lokacjami, jak również zaobserwować pewne zmiany poczynione względem interfejsu.

Przypomnijmy, że kilka dni temu doczekaliśmy się podobnej aktualizacji, również wzbogacającej grę o kilka screenów. Mieliśmy też okazję dowiedzieć się, że każda postać niezależna na naszej drodze zostanie obdarzona dogłębnym rysem psychologicznym, składającym się z indywidualnych cech charakteru, przekonań czy uprzedzeń. Ostatnie doniesienia informowały nas też o tym, że Wasteland 2 wystarczy na przynajmniej 20 godzin zabawy, ponadto dowiedzieliśmy się, że oprócz wydania cyfrowego tytuł doczeka się również wersji pudełkowej, wydanej nakładem firmy Deep Silver.

Na tę chwilę nie mamy pewności co do terminu premiery omawianej pozycji. Pierwotnie miała ona ukazać się w październiku bieżącego roku, lecz doszło do opóźnień, przez co we wspomnianym miesiącu rozpoczną się jedynie beta testy. Data wydania finalnej wersji produkcji będzie uzależniona od tego, ile elementów pójdzie po testach do poprawek, lecz wciąż możemy spodziewać się debiutu Wasteland 2 pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Osoby, które dopiero niedawno zainteresowały się tą grą, mogą zechcieć zapoznać się z naszą zapowiedzią, napisaną przez Stinga: