Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2019, 10:15

autor: Serek

Warsaw - cała misja na 13-minutowym gameplayu

W sieci pojawił się ponad 13-minutowy zapis rozgrywki z Warsaw - produkcji polskiego studia Pixelated Milk, skupiającej się na Powstaniu Warszawskim. Film prezentuje przebieg jednej z misji.

Gotowi na walkę w Powstaniu Warszawskim? - Warsaw - cała misja na 13-minutowym gameplayu - wiadomość - 2019-07-25
Gotowi na walkę w Powstaniu Warszawskim?

Na oficjalnym koncie IGN w serwisie YouTube pojawił się ponad 13-minutowy zapis rozgrywki z gry Warsaw - strategii z elementami RPG od polskiego studia Pixelated Milk. Produkcja jest silnie inspirowana Darkest Dungeon. Akcja tytułu rozgrywać się będzie latem 1944 roku, a fabuła ma skupić się wokół budzącego kontrowersje tematu Powstania Warszawskiego. Twórcy zaznaczają, że bohaterowie gry będą ludźmi z krwi i kości, dlatego w niektórych momentach będą zmuszeni podjąć nie do końca moralną decyzję. Na samym początku nowego materiału możemy zobaczyć ekran wyboru misji oraz mapę warszawskich dzielnic. Następnie wybieramy naszą ekipę i ruszamy do boju.

Walka do złudzenia przypomina Darkest Dungeon, z tym że z karabinami. Powstańcy próbują działać na tyłach wroga, a w rozgrywce widać, że niezwykle istotny jest odpowiedni dobór drużyny. Dobre wrażenie robi także oprawa audiowizualna. Grafika jest dwuwymiarowa i korzysta z komiksowego stylu, jednak jest zdecydowanie mniej mrocznie niż w DD (głównie przez fakt, że walczymy na ulicach lub w lasach). Poniżej możecie zapoznać się z pełnym zapisem rozgrywki.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu poznaliśmy oficjalną datę premiery Warsaw. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych (za pośrednictwem platformy Steam) 4 września bieżącego roku. Niedługo po tym (jednak nie znamy konkretnej daty) ma trafić na Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Warsaw
  2. Warsaw na Steamie

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Warsaw

Warsaw