Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2022, 19:58

Warno wygląda jak Wargame 4 - pierwsze gameplaye z RTS-a

W Internecie pojawiły się pierwsze gameplaye z Warno, czyli RTS-a od twórców cyklu Wargame – Eugen Systems.

Za trzy dni do wczesnego dostępu trafi Warno, czyli najnowsza produkcja twórców cyklu Wargame. Teraz w Internecie pojawiły się natomiast pierwsze gameplaye, które dają nam wgląd w tę nadchodzącą strategię.

Zapisy rozgrywki wskazują, że będziemy mieć do czynienia z klasycznym RTS-em, w którym przyjdzie nam wydawać rozkazy swoim wojskom i realizować określone zadania. To, co jednak przykuwa uwagę, to wysoki poziom detali. Mapy i znajdujące się na nich jednostki wykonane są z dużą starannością, dzięki czemu wyglądają dobrze nawet na dużym przybliżeniu. Widać to chociażby na poniższym materiale.

Nie zabrakło również filmu, który nie tyle pokazuje sam gameplay, co przybliża nam poszczególne elementy tytułu. Przedstawione zostały tam między innymi tryby gry, arsenał dostępnych stron, system wydawania rozkazów oraz interfejs. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej.

Warno zmierza tylko na PC i nie zaoferuje polskiej wersji językowej (przynajmniej na razie). Wczesny dostęp ma potrwać 6–8 miesięcy.

  1. Eugen Systems – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej