Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 września 2017, 12:32

autor: Adrian Werner

Warhammer Quest 2: The End Times ukaże się 19 października

Studio Perchang poinformowało, że turowe RPG Warhammer Quest 2: The End Times trafi do sprzedaży na iOS 19 października tego roku.

WARHAMMER QUEST 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Perchang
  2. Wydawca: Perchang
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery na iOS: 19 października 2017 r.

W marcu studio Perchang zapowiedziało, że pracuje nad Warhammer Quest 2: The End Times, czyli kontynuacją udanego turowego RPG-a z 2013 roku. Teraz autorzy wreszcie ujawnili datę premiery. Gra trafi do sprzedaży 19 października tego roku. Tego dnia ukaże się wyłącznie wersja na iOS. W planach jest także wydanie na Androida, ale na nie poczekamy dłużej.

W drugiej połowie września mają ruszyć zamknięte beta-testy gry, natomiast w przyszłym tygodniu będziemy mogli obejrzeć nowy zwiastun.

Warhammer Quest 2: The End Times ukaże się 19 października - ilustracja #1

Przypomnijmy, że pierwsze Warhammer Quest opracowało studio Rodeo Games. Kolejny projekt zespołu, czyli Warhammer 40,000: Deathwatch, okazał się jednak porażką finansową. Klapa była na tyle duża, że firma postanowiła zawiesić działalność i raczej nie zanosi się, aby miała zostać w najbliższej przyszłości reaktywowana.

Na szczęście jeden z założycieli Rodeo Games, Ben Murch, postanowił uruchomić nowe studio, czyli właśnie Perchang, i za jego pomocą opracować Warhammer Quest 2: The End Times.

Największą zmianą w porównaniu z pierwowzorem będzie w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna. Ponadto autorzy obiecują większą różnorodność w kampanii. Spora część misji generowana będzie losowo, ale pojawi się także wiele ręcznie zaprojektowanych przygód, posuwających naprzód główny wątek fabularny.

  1. Perchang - oficjalna strona studia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Warhammer Quest 2: The End Times

Warhammer Quest 2: The End Times