Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 marca 2018, 15:23

Warhammer Quest 2 The End Times trafi na Androida w kwietniu

Zespół Perchang ogłosił, że 11 kwietnia ukaże się androidowa wersja gry Warhammer Quest 2: The End Times, czyli taktycznego RPG fantasy, które zadebiutowało w zeszłym roku na iOS.

Wersja na Androida ukaże się za niecałe dwa tygodnie. - Warhammer Quest 2 The End Times trafi na Androida w kwietniu - wiadomość - 2018-03-30
Wersja na Androida ukaże się za niecałe dwa tygodnie.
WARHAMMER QUEST 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Perchang
  2. Wydawca: Perchang
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery na iOS: 19 października 2017 r.
  6. Data premiery na AND: 11 kwietnia 2018 r.

Posiadacze urządzeń z systemem iOS już od października zeszłego roku mogą cieszyć się grą Warhammer Quest 2: The End Times, czyli kontynuacją popularnej turówki z 2013 r. Teraz studio Perchang poinformowało, że użytkownicy Androida dołączą do zabawy 11 kwietnia tego roku.

Tak jak wydanie na iOS, konwersja na system firmy Google ma kosztować około 24 zł. Od razu dostępne też będą dwa płatne dodatki z nowymi kampaniami, zatytułowane The Lord of Khorne i Shadows Under Reikland.

Z okazji ujawnienia daty premiery konwersji twórcy wypuścili także nowy zwiastun, pokazujący w akcji wersję na Androida. Liczymy na wysoki poziom tego wydania, gdyż autorzy niedawno zakończyli jego beta-testy.

Przypomnijmy, że pierwsze Warhammer Quest opracowało studio Rodeo Games. Projekt okazał się sporym sukcesem, ale kolejna produkcja zespołu, czyli Warhammer 40,000: Deathwatch, była taką wielką klapą, że firma zdecydowała się zawiesić działalność.

Postanie Warhammer Quest 2: The End Times stało się możliwe dzięki uporowi jednego z twórców pierwowzoru, czyli Bena Murcha, który założył własne studio nazwane Perchang specjalnie po to, by móc opracować kontynuację.

Warto na koniec dodać, że pierwsza część po kilku latach od mobilnego debiutu doczekała się konwersji na PC. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, aby Warhammer Quest 2: The End Times miało powtórzyć ten manewr.

  1. Oficjalna strona gry