Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2022, 20:00

autor: Hubert "hexx0" Śledziewski

Warhammer 40,000: Darktide z nową datą premiery; tytuł zawita do Game Passa

Poznaliśmy datę premiery gry Warhammer 40,000: Darktide. Nowa produkcja odpowiedzialnego za cykl Vermintide studia Fatshark ukaże się na PC i XSX/S. Zawita również do usługi PC/Xbox Game Pass.

Co się odwlecze, to nie uciecze – w lipcu zeszłego roku odpowiedzialne za cykl Warhammer: Vermintide studio Fatshark było zmuszone przełożyć premierę gry Warhammer 40,000: Darktide, lecz dziś deweloper podał jej nową datę premiery. Wyczekiwany tytuł zadebiutuje 13 września na PC (w tym na Steamie), Xboxach Series X i S oraz w usłudze PC/Xbox Game Pass.

Ogłaszając tę informację, twórcy udostępnili nowy trailer Darktide. Obejrzycie go poniżej. Tutaj zaś znajdziecie krótki gameplay – uprzedzam jednak, że pochodzi sprzed ponad dwóch lat, więc to, czego doświadczymy we wrześniu, może się różnić od tego, co na nim zobaczycie.

Abonament Xbox Game Pass Ultimate kupisz tutaj

A jeśli nie wiecie, czym ma być Warhammer 40,000: Darktide, to skrótowo przypomnę, że będzie to nastawiony na maksymalnie czteroosobową kooperację shooter FPP. Akcja gry ma się toczyć na planecie Atoma Prime, a konkretnie w mieście-roju Tertium. Zadaniem graczy będzie ochrona tamtejszej ludności przed zakusami heretyckiego kultu o nazwie Admonition. Innymi słowy, zapowiada się krwawa jatka.

Wymagania sprzętowe gry Warhammer 40,000: Darktide na PC nie zostały na razie podane.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.