Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2015, 19:23

autor: Góral

W Underworld Ascendant wystąpi Stephen L. Russell - głos Garretta z serii Thief

Deweloperzy ze studia OtherSide Entertainment ujawnili, że w procesie produkcji Underworld Ascendant weźmie udział Stephen L. Russell - aktor znany z rozmaitych gier, ale przede wszystkim z roli Garretta w serii Thief..

W Underworld Ascendant wystąpi Stephen L. Russell - głos Garretta z serii Thief - ilustracja #1

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zbiórki pieniędzy na grę Underworld Ascendant – nowy tytuł z gatunku cRPG od twórców kultowego Ulitma Underworld. Okazało się, że w produkcji weźmie udział Stephen L. Russell. Człowiek ten wystąpił już w kilku słynnych projektach, w tym chociażby w System Shock 2, The Elder Scrolls V: Skyrim czy też Fallout 3. Najbardziej znany jest jednak z roli Garretta w oryginalnej trylogii Thief. Przypominam, że zespół OtherSide Entertainment tworzący Underworld Ascendant jest dowodzony przez Paula Neuratha, który współpracował już z Russellem jeszcze za czasów studia Looking Glass, znanego m.in. właśnie z serii Thief.

Underworld Ascendant w skrócie:
  • Gatunek: cRPG
  • Deweloper: OtherSide Entertainment
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2016 rok

Fani wcześniejszych występów Russella z pewnością mają się z czego cieszyć, zwłaszcza, że samo Underworld Ascendant zapowiada się na niezwykle ciekawą produkcję. Jeżeli deweloperzy spełnią wszystkie obietnice, to otrzymamy tytuł będący współczesnym wcieleniem Ultimy Underworld. Akcja rozegra się w Stygijskiej Otchłani - fantastycznym świecie znajdującym się pod ziemią, w którym czekać ma nas niezwykła przygoda.

By jednak projekt doszedł do skutku, twórcy muszą uzbierać jeszcze nieco pieniędzy. Minimalną kwotę wyznaczyli bowiem na 600 tys. dolarów. Do końca akcji w serwisie Kickstarter pozostało jeszcze siedemnaście dni, a obecnie licznik zbiórki pokazuje nieco ponad 450 tys. dolarów. Jeżeli jesteście zainteresowani tym projektem, to wpłat możecie dokonywać tradycyjnie od dolara wzwyż, przy czym dostęp do pełnej wersji produkcji zapewnicie sobie inwestując przynajmniej dwadzieścia dolarów.