Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2022, 12:46

W takich domach z Sims 4 sami chcielibyście zamieszkać

Internet jest pełen wyjątkowych projektów stworzonych przez graczy The Sims 4. Jedna z fanek gry może pochwalić się szczególnie urokliwymi domami, w których aż chciałoby się zamieszkać.

W SKRÓCIE:
  • Fanka The Sims 4 stworzyła setki wyjątkowych projektów domów.
  • Jessicapie publikuje efekty swoich prac na YouTubie.
  • Wśród jej dzieł znajdziecie budowle we wszelkich możliwych stylach.

Społeczność fanów The Sims 4 to aktywna grupa. Gracze regularnie dzielą się swoimi projektami, publikując efekty swojej pracy m.in. na YouTubie.

Jedną z użytkowniczek, która może pochwalić się wyjątkowo dopracowanymi projektami, jest Jessicapie. Stworzone przez nią domy są tak urokliwe, że prawdopodobnie sami chcielibyście w nich zamieszkać.

Domy dla każdego

Jessicapie ma na swoim koncie setki filmów opublikowanych na YouTubie. Przedstawiają one złożony proces budowy rozmaitych domów. Autorka pomyślała nawet o najmniejszych szczegółach.

Wśród jej dzieł znajdziecie budowle we wszelkich możliwych stylach. Preferujecie małe wiejskie chatki na odludziu? Znajdziecie ich mnóstwo na jej kanale.

A może wolicie nowoczesną architekturę lub klimaty rajskiej wyspy na środku oceanu? Tego rodzaju budowle także znajdują się w jej portfolio.

Lista stworzonych przez youtuberkę projektów jest imponująca. Publikowane przez nią filmy mają przy tym charakter rozbudowanych poradników, pomagających Wam wznieść te budowle samodzielnie.

W przypadku każdego z budynków autorka dzieli się z widzami także wieloma ważnymi informacjami. W opisach filmów znajdziecie dokładną cenę poszczególnych projektów, ich rozmiar oraz wymagane DLC.

Warto też zauważyć, że autorka korzysta z moda Create-A-World. Dzięki niemu jest w stanie dostosować do swoich potrzeb także otoczenie w świecie The Sims 4.