Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 18 września 2013, 05:27

W październiku PS Plus przynosi Far Cry 3 i Street Fighter X Tekken oraz inne

W październiku PS Plus przynosi niesamowite pozycje na PS3 oraz PS Vita, w tym Far Cry® 3 i Street Fighter® X Tekken. To najlepszy moment, by dołączyć do PlayStation®Plus. Kup roczne członkostwo w PlayStation®Store przed 20 września, a otrzymasz 90 dni gratis!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło październikową zawartość dla członków PlayStation®Plus (PS Plus), w tym gry, takie jak Far Cry®3, Giana Sisters: Twisted Dreams i Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation®3 (PS3) oraz Street Fighter® X Tekken® i Touch my Katamari™ na PlayStation®Vita (PS Vita). Wszystkie gry będą dostępne od 25 września.

Ruszaj na rubieże cywilizacji w tajemniczym Far Cry®3, gdzie przyjdzie ci zbadać wyspę pełną przemocy i cierpienia. Bohater gry zostaje zaatakowany i wzięty w niewolę podczas podróży ze znajomymi. Twoją jedyną szansą na przeżycie jest poznanie mrocznych sekretów wyspy i jej dziwnych mieszkańców. Ucieknij z tego szalonego miejsca w hicie dostępnym na PS Plus do 22 października.

We wrześniu na PS3 dostępny będzie też hit Giana Sisters: Twisted Dreams. Sprawdź swoje umiejętności w magicznym otoczeniu świata snu Giany. Musisz na siebie uważać i wykorzystać swoją szybkość, by przetrwać w dziwnych marach bohaterki. Gra ta będzie dostępna do 24 grudnia.

W Dragon's Dogma: Dark Arisen musisz dotrzeć w głąb tajemniczej wyspy Bitterblack, pod którą rozciąga się ciemny labirynt, nawiedzany przez głosy Powstałych i pełen mrocznych sekretów. Gra ta będzie dostępna do 24 grudnia.

Ci, którzy wolą grać w ruchu, mogą złapać PS Vita i cieszyć się Street Fighter® X Tekken®, gdzie spotyka się szeroka gama bohaterów. To połączenie dwóch największych serii bijatyk dostępne jest do 22 października.

W niesamowitej grze w zmienianie kształtów i toczenie kuli, Touch my Katamari™, za dotknięciem palca możesz toczyć wszystko: od maleńkich mrówek po drapacze chmur! Ta gra na PS Vita pełna jest wciągających elementów, takich jak zbieranie czy zakupy – można je poznawać do 22 października.

To nie wszystko!

Ponieważ zbliża się premiera PlayStation®4 (PS4), chcemy zapewnić fanów, że PS Plus będzie dostępne od pierwszego dnia w postaci nowych gier DRIVECLUB™ PlayStation® Plus Edition oraz RESOGUN™.

Świetną wiadomością dla obecnych członków jest fakt, że członkostwo obejmuje automatycznie PS4, PS3 oraz PS Vita, więc mogą oni po prostu podłączyć sprzęt i grać! PS Plus zapewnia dostęp do najlepszych* gier na PS4, PS3 i PS Vita przez cały okres trwania członkostwa. Gracze mają też dostęp do sieciowego trybu wieloosobowego PS4, zniżek na PlayStation®Store oraz innych dodatków.

To najlepszy moment, by dołączyć do PlayStation®Plus. Kup roczne członkostwo w PlayStation®Store przed 20 września, a otrzymasz 90 dni gratis!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.