Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2017, 09:49

autor: Adrian Werner

W Call of Duty: WWII skrzynki spadają z nieba na oczach wszystkich graczy

Dowiedzieliśmy się wreszcie, jak wyglądać będą skrzynki w Call of Duty: WWII. Firma Activision nie zamierza bawić się w jakiekolwiek subtelności i duże skrzynie z hukiem spadają z nieba, a ich zawartość wyświetlana jest tak, aby mogli ją zobaczyć wszyscy inni gracze znajdujący się opodal.

Gra trafi do sprzedaży jutro. - W Call of Duty: WWII skrzynki spadają z nieba na oczach wszystkich graczy - wiadomość - 2017-11-02
Gra trafi do sprzedaży jutro.
CALL OF DUTY: WWII W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sledgehammer Games
  2. Wydawca: Activision
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS
  5. Data premiery: 3 listopada 2017 r.

Wśród tematów budzących ostatnio wśród graczy wielkie emocje jedną z czołowych pozycji zajmuje kwestia umieszczania w grach wideo skrzynek z zawartością, za które musimy zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. Pojawienie się tego rozwiązania w Call of Duty: WWII nie jest specjalnym zaskoczeniem, ale za to sposób, w jaki zostanie to zrealizowanie może już budzić spore zdziwienie.

Większość wydawców wprowadzając skrzynki wykazuje się pewną nieśmiałością, próbując zminimalizować ich znaczenie w oczach graczy. Activision postanowiło jednak nie bawić się w takie subtelności. Podczas pobytu w wirtualnym obozie w Normandii, pełniącym rolę wieloosobowego lobby w Call of Duty: WWII skrzynki będą z hukiem spadały z nieba, a po ich otwarciu zawartość zostanie pokazana wszystkim innym użytkownikom przebywającym opodal. Nie będą oni w stanie podkraść nam przedmiotów i jedynie otrzymają okazję podziwiania naszych zakupów. Jak wygląda to w akcji możecie zobaczyć oglądając poniższy filmik, którego autorem jest JumpmanGerm:

Warto przypomnieć, że Activision jest „pionierem” w kwestii skrzynek, gdyż te pojawiły się już w wydanym w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare, ale wcześniej produkcje wydawcy korzystające z tego rozwiązania robiły to z większą powściągliwością.

Na pocieszenie pozostaje fakt, że studio Sledgehammer Games obiecało, że wszystkie przedmioty ze skrzynek będą miały jedynie charakter kosmetyczny, bez wpływu na samą rozgrywkę.

Przypomnijmy, że Call of Duty: WWII zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry nastąpi już jutro, czyli 3 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Call of Duty: WWII - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII