Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2016, 14:11

autor: Góral

Vive la France! - trzeci dodatek do Euro Truck Simulator 2 debiutuje na rynku

Fani symulatora Euro Truck Simulator 2 od dziś mogą przemierzać rozbudowaną mapę Francji, dzięki najnowszemu dodatkowi, zatytułowanemu Vive la France!

Premiera Euro Truck Simulator 2 odbyła się w październiku 2012 roku, ale studio SCS Software, nawet po wydaniu w lutym bieżącego roku gry American Truck Simulator, cały czas pracuje nad rozwojem kilkuletniej produkcji. Efektem ich starań jest najnowszy dodatek Vive la France!, który, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zadebiutuje dziś na Steamie o godzinie 16:00 czasu polskiego. Jak mówi nam sama nazwa, rozszerzenie wprowadzi do uznanego symulatora przede wszystkim francuską mapę, która co prawda była już dostępna w „podstawce”, ale rozmiarami nie grzeszyła. Teraz otrzymamy przeszło dwadzieścia tysięcy kilometrów nowych dróg, kilkanaście nieodwiedzanych wcześniej miast, wsi oraz słynnych miejsc, z których znana jest Francja. Oczywiście nie zabraknie lokalnych firm dających nam zlecenia, a dodatkową atrakcją będzie ulepszona roślinność i leśny ekosystem.

Jeżeli należycie do grona fanów produkcji studia SCS Software, to najnowsze rozszerzenie do gry Euro Truck Simulator 2 kupicie za około 60 zł. Szczegóły znajdziecie w ramce obok, ale pamiętajcie, że nie jest to samodzielny dodatek i do działania wymaga podstawowej wersji gry.

Euro Truck Simulator 2: Vive la France! W skrócie:
  • kolejny dodatek do symulatora Euro Truck Simulator 2;
  • debiutuje dziś na PC-tach;
  • wprowadza do zabawy rozbudowaną mapę Francji.

W poprzednich latach Euro Truck Simulator 2 otrzymało dwa duże rozszerzenia. Pierwsze, zatytułowane Going East! Ekspansja Polska, ukazało się we wrześniu 2013 roku i wprowadziło do zabawy nowe lokacje na terenie krajów Europy Środkowej - Polski, Czech i Słowacji. Z kolei w maju 2015 roku pojawił się dodatek Skandynawia, pozwalający pojeździć po drogach Danii, Norwegii i Szwecji.

Francja była wcześniej dostępna w Euro Truck Simulator, ale dopiero wraz z Vive la France! pojawiła się w pełnej okazałości. - Vive la France! - trzeci dodatek do Euro Truck Simulator 2 debiutuje na rynku - wiadomość - 2016-12-05
Francja była wcześniej dostępna w Euro Truck Simulator, ale dopiero wraz z Vive la France! pojawiła się w pełnej okazałości.