Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2012, 13:04

autor: Hed

Video Tutorial – MMO dla zielonych – jak zacząć grę?

Twórcy Star Wars: The Old Republic opublikowali film wprowadzający do gry, który pomoże nowym graczom w wyborze serwera i stworzeniu własnego bohatera.

Video Tutorial – MMO dla zielonych – jak zacząć grę? - ilustracja #1

Firma Electronic Arts i studio BioWare opublikowali samouczek wprowadzający do świata Star Wars: The Old Republic. Materiał poświęcony takim kwestiom jak wybór serwera i tworzenie postaci został przygotowany z myślą o nowych graczach, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z MMO. Przewodnikiem po tych aspektach zabawy jest Eric Moscow, koordynator społeczności gry.

W filmie dowiecie się jak rozpocząć przygodę ze Star Wars: The Old Republic. Eric Moscow omawia kwestię wyboru serwera, procesu tworzenia własnego bohatera oraz początkowych minut w grze. Materiał jest dostępny z polskimi napisami.

Powyższe aspekty gry podjęliśmy także w naszych poradnikach z cyklu MMO dla zielonych. W kolejnych filmach podsumowaliśmy najważniejsze informacje o serwerach, podstawach gry oraz przedmiotach. Polecamy także inne materiały wideo – mówimy w nich o datacronach, walkach kosmicznych, planetach czy chociażby trybie rywalizacji (PvP).