Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 12:08

autor: Hed

Video Tutorial – Imperial Agent (Agent Imperialny)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Agent Imperialny to bohater, który spodoba się fanom szpiegowskich intryg i działania z ukrycia. Poznaj możliwości Agentów w tym materiale filmowym.

Video Tutorial – Imperial Agent (Agent Imperialny) - ilustracja #1

Video Tutorial – Imperial Agent (Agent Imperialny)

Imperialny Agent to doskonale wyszkolony wojownik, który potrafi walczyć z dystansu, ukrywać się i leczyć towarzyszy. Agent jest też szpiegiem uzbrojonym w mnóstwo gadżetów pomocniczych. Ta klasa postaci jest skierowana do osób lubiących intrygi i zakulisowe działania. Poniższy film przybliża możliwości bohatera i opisuje jego specjalizacje.

Więcej informacji o Agencie Imperialnym znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wojowników Jedi i Sith.