Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2020, 18:07

Uwodzenie i zabijanie na nowym gameplayu z Gamedec

Deweloperzy z polskiego Anshar Studios opublikowali dziesięciominutowy klip z rozgrywki, pochodzący z cyberpunkowego izometrycznego RPG Gamedec, w którym wcielamy się detektywa rozwiązującego kryminalne zagadki w wirtualnych światach.

Uwodzenie i zabijanie na nowym gameplayu Gamedec - ilustracja #1Magdalena Cielecka, szefowa produkcji z niezależnego polskiego studia Anshar, zaprezentowała najnowszy zapis rozgrywki z cyberpunkowego izometrycznego RPG Gamedec, o którym dowiedzieliśmy się w ubiegłym roku. W komentarzu towarzyszącym klipowi deweloperka przedstawia widzom system profesji oraz dialogów, wraz z alternatywnymi wyborami i decyzjami, które wpływają na przebieg zabawy. Podczas gry wcielamy się detektywa badającego przestępstwa popełniane w wirtualnych światach. W klipie odwiedzamy przeznaczone wyłącznie dla dorosłych uniwersum o nazwie Twisted & Perverted, wzorowane na grach takich jak Grand Theft Auto, w którym użytkownicy mogą spełnić swoje najdziksze fantazje.

Gamedec zadebiutuje jeszcze w tym roku na komputerach PC i będzie posiadać polską wersję językową. Dokończenie produkcji tytułu zostanie sfinansowane za pomocą zbiórki w serwisie Kickstarter, która wystartuje jutro.

  1. Grałem w Gamedec – nowe polskie RPG, które może namieszać
  2. Oficjalna strona internetowa gry Gamedec