Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2014, 11:10

autor: Sarge

Unreal Tournament - kolejny gameplay z wczesnej wersji produkcji

W sieci pojawił się drugi film z fragmentami rozgrywki z wczesnej wersji darmowej odsłony serii Unreal Tournament. Tym razem studio Epic Games pokazało tryb Team Deathmatch w nieco bardziej zaawansowanej fazie produkcji niż ostatnio - ze wszystkimi dostępnymi broniami i kilkoma poziomami.

Studio Epic Games udostępniło nowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę we wczesnej wersji strzelaniny Unreal Tournament. Seria wkrótce wróci za sprawą zupełnie darmowej odsłony, więc warto śledzić postępy prac. Tym razem deweloper pokazał rozgrywki w trybie Team Deathmatch, w którym dwie drużyny walczą o zdobycie jak największej liczby fragów, czyli punktów za zabicie przeciwników. Wygląda na to, że względem wcześniejszego materiału tego typu studio Epic Games poczyniło pewne postępy. Do gry zaimplementowane zostały już wszystkie bronie, a także kilka poziomów, na których będziemy walczyć z innymi graczami. Oczywiście do zakończenia prac wciąż daleka droga, co widać po udostępnionym filmie – obecny poziom grafiki w ogóle nie odzwierciedla tego, co zobaczymy w końcowym produkcie, a w wielu momentach da się zauważyć zupełny brak podstawowych tekstur.

Unreal Tournament to nowa odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, których głównym atutem zawsze były dynamiczne potyczki w sieci. Produkcja jest tworzona na PC przez studio Epic Games i działa na silniku Unreal Engine 4, co powinno zagwarantować oprawę graficzną na najwyższym poziomie. Od poprzednich części cyklu wyróżniać ją będzie to, że ma być zupełnie darmowa. Zabraknie nawet mikropłatności, bo twórcy zamierzają zarabiać na prowizji ze sprzedaży fanowskich modów, których na pewno nie będzie brakowało.