Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2017, 20:30

autor: Ender

Uncharted: The Lost Legacy – nowe informacje o fabule gry

Pojawiły się nowe szczegóły na temat fabuły Uncharted: The Lost Legacy, a więc samodzielnego dodatku do gry Uncharted 4. Dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat misji głównej bohaterki rozszerzenia oraz przeciwności, jakie musi pokonać.

Najważniejszym tematem kwietniowego numeru magazynu Game Informer będzie gra Uncharted: The Lost Legacy, będąca samodzielnym dodatkiem do Uncharted 4: Kres Złodzieja, który został zapowiedziany w grudniu ubiegłego roku. Czasopismo dzięki powiązaniu z siecią sklepów GameStop publikuje tradycyjnie ekskluzywne materiały związane z największymi superprodukcjami w branży. W zapowiedzi nadchodzącego artykułu znalazły się nowe informacje na temat rozszerzenia przygotowywanego w studiu Naughty Dog.

Uncharted: The Lost Legacy znajdzie się na okładce kwietniowego numeru magazynu Game Informer - Uncharted: The Lost Legacy – nowe informacje o fabule gry - wiadomość - 2017-03-08
Uncharted: The Lost Legacy znajdzie się na okładce kwietniowego numeru magazynu Game Informer

Jak wiemy, jego główną bohaterką będzie Chloe Frazer, którą zobaczyliśmy po raz pierwszy w drugiej części serii. Protagonistka wybiera się w podróż w górzyste i odosobnione partie Indii, poszukując Ciosu Ganeszy, legendarnego artefaktu, który ma szansę przynieść jej fortunę i sławę, o jaką od dawna zabiega. W trakcie przygody nawiązuje szorstką współpracę z Nadine Ross, rywalką Nathana Drake'a z Uncharted 4. Obie kobiety, odznaczające się dość trudnymi osobowościami, będą musiały sobie zaufać i przechytrzyć drepczącego im po piętach oponenta, równie silnie jak one pragnącego odnaleźć cenny skarb. Niestety, na razie nie wiemy, kim jest czarny charakter tytułu i czy będzie to ktoś, kogo widzieliśmy w poprzednich odsłonach cyklu. Twórcy zapowiadają, że w trakcie przygody poznamy bliżej historię Chloe oraz wydarzenia, które skłoniły ją do prowadzenia życia poszukiwaczki skarbów i złodziejki.

Uncharted: The Lost Legacy ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Naughty Dog nadal oficjalnie nie podało daty premiery dodatku. Warto zaznaczyć, że do jego działania nie będzie wymagane posiadanie kopii Uncharted 4, a gra najprawdopodobniej ukaże się także w standardowej wersji pudełkowej.

  1. Oficjalna strona serii Uncharted