Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2021, 09:38

Uncharted The Lost Legacy i Plague Tale w lipcowym PS Plus wg plotek

W sieci pojawiły się plotki, według których w lipcowym PS Plus otrzymamy m.in. pełne wersje gier Uncharted: The Lost Legacy oraz A Plague Tale: Innocence w wersji na PS5.

Możliwe, że poznaliśmy listę gier, które zostaną udostępnione w ramach lipcowej oferty PlayStation Plus. Źródłem jest niemiecka strona MyDealz. Wcześniej kilkukrotnie udostępniała ona tego typu przecieki, które okazywały się prawdziwe. W tym przypadku wpis został jednak szybko usunięty, co może sugerować, że zawarte w nim informacje nie są trafne. Dlatego do poniższego zestawienia należy podchodzić z dużym dystansem, ale mimo wszystko warto się z nim zapoznać.

Według plotek lipcowa oferta PS Plus obejmie gry:

  1. Uncharted: The Lost Legacy
  2. A Plague Tale: Innocence (wersja na PlayStation 5)
  3. WRC 9

Lista prezentuje się obiecująco, więc mamy nadzieję, że okaże się prawdziwa. Oficjalny wybór tytułów powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni i wtedy przekonamy się, jak jest naprawdę.

Warto dodać, że już dwa tygodnie temu pojawiły się plotki, według których w ramach lipcowego PS Plus otrzymamy odświeżoną wersję A Plague Tale: Innocence przygotowaną z myślą o PlayStation 5. Ich źródłem był użytkownik forum ResetEra o ksywce Deluxera. W jego wiadomości znalazła się również informacja, że podczas E3 2021 zapowiedziana zostanie kontynuacja tej gry zatytułowana A Plague Tale: Requiem. Jak wiemy, okazało się to prawdą i sequel został ujawniony w trakcie tej imprezy.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Recenzja gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – mocny kandydat na grę roku
  2. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry
  3. Recenzja gry A Plague Tale: Innocence – średniowieczne The Last of Us
  4. A Plague Tale: Innocence – poradnik do gry