Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2016, 13:52

autor: Adrian Werner

Uncharted 4: A Thief’s End osiągnęło złoty status

Zespół Naughty Dog poinformował, że gra Uncharted 4: A Thief’s End osiągnęła złoty status. Tym samym możemy być pewni, że zapowiedziany na początek maja termin premiery zostanie dotrzymany.

Prace nad grą zostały zakończone. - Uncharted 4: A Thief’s End osiągneło złoty status - wiadomość - 2016-03-19
Prace nad grą zostały zakończone.

Mamy dobre wieści dla graczy wyczekujących premiery Uncharted 4: A Thief’s End. Na oficjalnym koncie Twitter studia Naughty Dog właśnie pojawiła się informacja, że gra osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już żadnych więcej opóźnień.

Dla osób nieśledzących dokładnie cyklu produkcyjnego gry osiągnięcie złotego statusu możem lekkim zaskoczeniem, gdyż do premiery pozostały jeszcze prawie dwa miesiące. Uncharted 4: A Thief’s End ma bowiem trafić do sprzedaży 10 maja tego roku. W rzeczywistości firma Sony spodziewa się bardzo dużego zainteresowania i chce dać czas tłoczniom na wyprodukowanie wystarczającej liczby egzemplarzy. To dlatego premiera początkowo zaplanowana na 27 kwietnia została ostatecznie przełożona o dwa tygodnie.

Przypomnijmy, że Uncharted 4: A Thief’s End zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Pod względem mechanizmów rozgrywki tytuł stanowić ma rozwinięcie rozwiązań z poprzednich odsłon. Ponownie otrzymamy więc przygodową grę akcji koncentrującą się głównie na wymianach ognia. Głównym bohaterem pozostanie Nathan Drake, ale podczas misji towarzyszyć nam będzie jego brat Sam, kontrolowany przez sztuczną inteligencję. Ponadto poziomy mają być mniej liniowe.

Akcja gry rozpocznie się trzy lata po wydarzeniach z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Fabuła obracać się będzie wokół poszukiwań skarbu pirata Henry’ego Avery, od którego zależeć ma życie Sama. Poza kampanią fabularną produkcja zaoferuje także tryb multiplayer, pozwalający rywalizować z innymi graczami

  1. Uncharted 4: A Thief’s End – oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w tryb multiplayer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja i zabiliśmy Drake'a
  3. Uncharted 4: A Thief's End - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja