Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2012, 09:18

autor: Adrian Werner

Udostępniono wersję demonstracyjną gry Orcs Must Die! 2

Studio Robot Entertainment wypuściło demo Orcs Must Die! 2, dzięki czemu każdy może sprawdzić jak prezentuje się w akcji kontynuacja udanego tower defense z zeszłego roku. Przy okazji obniżono też cenę pierwszej części.

Udostępniono wersję demonstracyjną gry Orcs Must Die! 2 - ilustracja #1

Do premiery Orcs Must Die! 2 pozostały jedynie trzy dni. Autorzy gry uznali, że jest to idealny moment na wypuszczenie wersji demonstracyjnej, która pozwoli każdemu osobiście sprawdzić jak prezentuje się w akcji kontynuacja jednej z najlepszych produkcji typu tower defense ostatnich lat. Demo można pobrać na serwisie Steam:

Wersja demonstracyjna zawiera dwie mapy. Obie można przejść samotnie lub w kooperacji z kolegą. Do wyboru są dwie postacie – znany z pierwszej części mag oraz debiutująca czarodziejka.

Ponadto do sprzedaży trafił soundtrack z Orcs Must Die! 2. Można go zakupić na serwisie Steam. Za 4,99 euro, czyli w przeliczeniu około 20 złotych, dostaniecie ponad 40 minut muzyki z gry:

  1. Orcs Must Die 2! – ścieżka dzwiękowa

Studio Robot Entertainment przygotowało jeszcze jedną atrakcję w postaci trwającej do 30 lipca promocji pierwszego Orcs Must Die!. Gra dostępna jest teraz na Steam w obniżonej o 75% cenie 1,74 euro, czyli około 7 złotych:

  1. Orcs Must Die! za 1,74 euro na Steam
Udostępniono wersję demonstracyjną gry Orcs Must Die! 2 - ilustracja #2
Jedną z największych nowości będzie tryb kooperacyjny.

Orcs Must Die! 2 to kontynuacja wydanego w zeszłym roku zręcznościowego tower defense. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gra ukażę się jedynie na PC. Premiera nastąpi 30 lipca tego roku.

Druga odsłona serii zaoferuje nową rozbudowaną kampanię, którą będzie można przejść samotnie lub w trybie kooperacji. Gracze posiadający obie części cyklu dostaną też kooperacyjne wersje dziesięciu ulubionych map z pierwszego Orcs Must Die!.

Poza znanymi z pierwowzoru potworami zmierzymy się również z szeregiem nowych przeciwników, wśród których znajdą się m.in. żywiołaki, trolle oraz olbrzymie nietoperze. W walce z tym bestiariuszem wykorzystamy ponad 50 nowych pułapek, oręży oraz przywoływanych sprzymierzeńców. Cały dostępny ekwipunek będzie można ulepszać. Ciekawie zapowiada się również nowy tryb, w którym naszym zadaniem ma być przetrwanie jak najdłużej w starciu z niekończącymi się falami nieprzyjaciół.