Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2013, 14:08

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Udostępniono fanowskie spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition na PC

W piątek miała miejsce premiera fanowskiego spolszczenia gry Dragon Age: Początek w wersji Ultimate Edition na PC. Dotychczas ta edycja ze wszystkimi dodatkami była dostępna jedynie po angielsku.

Dragon Age: Ultimate Edition na PC od teraz dostępne także po polsku - Udostępniono fanowskie spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition na PC - wiadomość - 2013-03-11
Dragon Age: Ultimate Edition na PC od teraz dostępne także po polsku

W sieci pojawiło się długo oczekiwane, fanowskie spolszczenie pecetowej wersji gry Dragon Age: Ultimate Edition. Jest to specjalna edycja popularnego RPG-a z 2009 roku, wzbogacona o wszystkie dodatki.

Chociaż Dragon Age: Początek został oficjalnie wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, to Ultimate Edition od początku dostępne było tylko po angielsku. Dlatego bardzo doceniamy pracę fanów, którzy postarali się o to, by edycja ze wszystkimi dodatkami doczekała się kinowego spolszczenia (napisy). O wszelkich szczegółach na temat projektu przeczytacie pod tym adresem. Z kolei spolszczenie ściągnięcie z Portalu Społecznościowego BioWare.

Prace nad nieoficjalnym tłumaczeniem Dragon Age: Ultimate Edition rozpoczęto 10 maja 2012 roku. Co ciekawe, projekt uzyskał błogosławieństwo studia BioWare i firmy Electronic Arts Polska – ich przedstawiciele wypowiadają się bardzo pozytywnie na temat spolszczenia, doceniając ogrom pracy włożonej w jego przygotowanie. W tej wiadomości możecie zobaczyć również zwiastun nieoficjalnej lokalizacji.