Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 26 czerwca 2018, 18:16

Udostępniono demo gry Unravel Two

Dostępna na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z dwoma pierwszymi rozdziałami gry Unravel Two.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Unravel Two to nowatorska platformówka logiczna z trybami dla jednego gracza oraz kooperacji (z możliwością dołączenia do gry i opuszczenia jej w dowolnym momencie). Za jej powstanie odpowiada szwedzkie studio Coldwood Interactive, a zaprezentowana została w trakcie imprezy EA Play 2018. Zespół pod kierownictwem Martina Sahlina powołał wcześniej do życia Yarny'ego, małą, czerwoną, wełnianą postać, która zdobyła serca graczy w 2015 r. dzięki niezależnemu hitowi Unravel. Kontynuacja rozwija pomysły na rozgrywkę znane z pierwszej odsłony, a jednocześnie skupia się na więzi między dwoma Yarnymi.

W grze Unravel Two gdy odcinasz się od przeszłości, powstają nowe więzy. Od budowania relacji z innymi Yarnymi po pielęgnowanie przyjaźni i wzajemne wspieranie się – wszystkie wyzwania trzeba rozwiązywać razem. Podążaj za iskrą przygody, baw się dobrze przy rozwiązywaniu łamigłówek i patrz, jak wokół Ciebie rozkwita świat pełen cudów.

Teraz możesz wskoczyć do magicznego świata gry Unravel Two i spojrzeć na niego z wyjątkowej perspektywy dwóch Yarnych – za darmo!

Dostępna na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z dwoma pierwszymi rozdziałami gry Unravel Two. Skacz, ślizgaj się i huśtaj w przepięknych skandynawskich krajobrazach. Otwarta wersja próbna to dziesięć godzin gry dwoma uroczymi Yarnymi w trybie jednego gracza lub lokalnym trybie współpracy. Demo będzie dostępne od dziś do 30 lipca - wypróbuj je w akcji już teraz.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unravel Two

Unravel Two