Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2018, 11:06

Ubisoft zachwyca się PC: „Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, o ile lepsze są pecety”

Ubisoft przygotował specjalny, dwuminutowy film wideo, na którym pracownicy firmy rozpływają się w zachwytach nad… pecetami, jako platformą do gier.

Ubisoft tak bardzo kocha PC! Z innych wieści: rekordowo niskie temperatury w piekle... - „Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, o ile lepsze są pecety” – zachwyty Ubisoftu nad komputerami - wiadomość - 2018-01-18
Ubisoft tak bardzo kocha PC! Z innych wieści: rekordowo niskie temperatury w piekle...

Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy praktycznie każda premiera gry Ubisoftu była dla graczy pecetowych powodem do irytacji? Te łamane obietnice, chronicznie przesuwane premiery i skopane porty? Otóż, wygląda na to, że to wszystko już za nami. Nie dość, że ostatnio nowe produkcje francuskiego giganta ukazują się na blaszakach dokładnie w tym samym momencie, co na konsolach (by wspomnieć choćby o For Honor, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands czy Assassin’s Creed Origins) i w dość przyzwoitym stanie technicznym, to jeszcze pracownicy firmy przygotowali specjalny filmik poświęcony temu, jak bardzo kochają pecety (i przy okazji swoje gry). Świat staje na głowie.

Oto wybrane, smakowite kąski. Cały materiał znajdziecie zaraz pod nimi.

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, o ile lepsze są PC-ty – Darko Supe, młodszy programista.

Naprawdę lubię gry na PC, bo spełniają to marzenie o robieniu wszystkiego samodzielnie. Sam składasz maszynę, sam ją naprawiasz, wszystko instalujesz i uczysz się przy tym wielu rzeczy – Olafur Waage, programista.

Dużym plusem PC-tów jest różnorodność. Niszowe gatunki, specyficzne mody tworzone przez społeczność… Na PC jest wiele rzeczy, których nie można znaleźć nigdzie indziej – Veith Hellmich, programista kont.

Przyczyn tej nagłej i niezwykłej miłości do komputerów należy się prawdopodobnie doszukiwać w rosnącym z roku na rok znaczeniu tej platformy i jej sporym wkładzie w zarobki francuskiego giganta. Nie bądźmy jednak cyniczni i cieszmy się z tych miłych słów i ciepłej atmosfery – tak jest przecież lepiej dla obydwu stron.

  1. Ubisoft – strona oficjalna