Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 23:36

autor: Łukasz Szliselman

Ubisoft ujawnił nowy gameplay i datę premiery For Honor

Miłośnicy spektakularnych średniowiecznych bitew ucieszą się z nowych materiałów z For Honor. Firma Ubisoft pokazała dziś pokaźny fragment rozgrywki z kampanii fabularnej gry. Tytuł ma się ukazać 14 lutego 2017 roku.

Fani gier firmy Ubisoft z pewnością liczyli na ujawnienie nowych materiałów z For Honor – zapowiedzianej rok temu sieciowej gry akcji TPP z ciekawym systemem walki – i nie zawiedli się. Tym razem prezentacja produkcji podczas konferencji wydawcy na E3 2016 skupiła się na trybie solowym. Brodaty Jason VandenBerghe ze studia Ubisoft Montreal pokazał nie tylko widowiskowy zwiastun, wprowadzający za kulisy 1000-letniej wojny Wikingów, Samurajów i Rycerzy, ale również soczysty fragment gameplaya. Ten drugi film ukazuje szturm nordyckich wojowników na orientalną twierdzę bronioną przez Samurajów. Napięcie nie opada przez całą bitwę, począwszy od desantu, poprzez walkę pod bramą twierdzy, szturm na mury, aż po końcowy pojedynek z dowódcą. Oba materiały znajdziecie poniżej:

Na koniec podano datę premiery For Honor – gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 14 lutego 2017 roku, w sam raz na Walentynki. Testy alfa, do których można się zapisać na oficjalnej stronie gry, mają się rozpocząć wkrótce.

Możliwe jest już składanie pre-orderów na For Honor w sklepach Amazon. Dostępne są tam dwie edycje gry: Deluxe Edition (PS4, XONE) z zawartością bonusową za 69,99 dolarów (ok. 274 zł) oraz zawierającą przepustkę sezonową Gold Edition (PS4, XONE), wycenioną na 99,99 dolarów (ok. 391 zł).

Okładka For Honor Gold Edition na Xboksa One
Okładka For Honor Gold Edition na Xboksa One
  1. Oficjalna strona targów E3
  2. For Honor na stronie firmy Ubisoft