Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Ubisoft Polska Press Release" 17 października 2017, 15:15

Ubisoft przedstawia drugie DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle

ra Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia historię najsłynniejszej postaci ze świata gier wideo, Mario, oraz niesfornych Kórlików, którzy wspólnie wyruszają na wyprawę celem ocalenia Grzybowego Królestwa od tajemniczego wiru.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Ubisoft ogłosiła więcej szczegółów dotyczących drugiego DLC do gry Mario + Rabbids Kingdom Battle. Wraz z Pakietem Ultra-Wyzwań gracze będą mogli przetestować swoje umiejętności strategiczne za sprawą:

  • 8 nowych ultra-trudnych wyzwań w ramach sekretnych rozdziałów
  • 5 wyjątkowych map trybu współpracy, w tym m.in. Chain Chomps, Tornados, Boos i Pyroclasts

Pakiet Ultra-Wyzwań jest już dostępny na Nintendo Switch w cenie 6.99€. Zawartość ta jest także dostępna w ramach Przepustki Sezonowej dostępnej w cenie 19.99€.

Gra Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia historię najsłynniejszej postaci ze świata gier wideo, Mario, oraz niesfornych Kórlików, którzy wspólnie wyruszają na wyprawę celem ocalenia Grzybowego Królestwa od tajemniczego wiru. Mario + Rabbids Kingdom Battle posiada kategorię wiekową PEGI 7 i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 59,99€.