Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 maja 2012, 20:59

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (7 - 13 maja 2012 )

W minionym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo interesujących materiałów. Wśród nich znalazł się test wydajności laptopa ASUS Zenbook UX21E. Pisaliśmy też m.in. o zainspirowanej Grą Endera kosmicznej strategii FleetCOMM: Operation Vigrior oraz najciekawszych grach darmowych.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (7 - 13 maja  2012 ) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. Ultrabooki stają się ostatnimi czasy coraz popularniejsze. Tego typu komputery stawiają jednak na mobilność kosztem mocy podzespołów. Dlatego uznaliśmy, że warto sprawdzić jak ASUS Zenbook UX21E prezentuje się pod względem wydajności w grach.

Sporo miejsca poświęciliśmy też niezależnej strategii kosmicznej FleetCOMM: Operation Vigrior. Produkcja ta jest została zainspirowana powieścią Gra Endera i prezentuje bardzo oryginalne podejście do tematyki gwiezdnych bitew. Docenili to fani gatunku, dzięki czemu autorom udało się niedawno zgromadzić za pomocą serwisu Kickstarter środki potrzebne na dokończenie tego projektu. Tradycyjnie przygotowaliśmy też zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (7 - 13 maja  2012 ) - ilustracja #2
Surrealistyczne Souvenir to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 7 do 13 maja 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy

Wybór ciekawszych newsów: