Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2012, 20:22

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 10 czerwca 2012 r.)

W minionym tygodniu w serwisie GRAMY NA WYNOS pisaliśmy m.in. o kilkudziesięciu najciekawszych pecetowych filmikach z E3 oraz wartościowych grach na system Android. Przetestowaliśmy również wydajność Diablo III.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 10 czerwca 2012 r.) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu dobiegającego już końca tygodnia na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. Ostatnie dni upłynęły pod znakiem targów E3. Z tej okazji przygotowaliśmy trzy artykuły zbierające w jednym miejscu ponad 60 najciekawszych filmików z obiecujących produkcji pecetowych prezentowanych na tej imprezie. Natomiast miłośników zabawy na urządzeniach mobilnych zainteresować powinien artykuł publicystyczny przedstawiający godne uwagi gry wydane niedawno na system Android. Przetestowaliśmy również wydajność najważniejszej pecetowej premiery tego roku, czyli Diablo III.

Nie zabrakło też nowego materiału video opracowanego we współpracy z serwisem tvgry.pl. W piątym odcinku cyklu gościły takie przeznaczone na system Android produkcje jak Bubble Shoot, Gyro oraz Dragon,Fly. Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najciekawszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 10 czerwca 2012 r.) - ilustracja #2
Psychodeliczny horror A Mother’s Inferno to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 4 do 10 czerwca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy / publicystyka / materiały video

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 10 czerwca 2012 roku
  2. Najciekawsze pecetowe filmiki z E3 2012 - akt I
  3. Najciekawsze pecetowe filmiki z E3 2012 - akt II
  4. Najciekawsze pecetowe filmiki z E3 2012 - akt III
  5. ASUS na Computex 2012 - inwazja hybrydowych komputerów mobilnych
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.