Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2012, 19:55

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (28 stycznia - 4 lutego 2012)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy gier takich jak Magicka oraz The Sims: Średniowiecze. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych i wersji testowej AirMech, czyli obiecującej niezależnej mieszanki RTS-a i staroszkolnej strzelanki.

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ostatnich kilku dniach na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy dwie gry, obie czerpiące pełnymi garściami z konwencji fantasy. Pierwszą z nich było The Sims: Średniowiecze, które oferuje ciekawy odpoczynek od mocno ogranej już konwencji poprzednich odłon serii. Drugim tytułem była Magicka. To humorystyczne RPG okazało się sporym przebojem sprzedając się w ponad 1,3 mln egzemplarzy.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (28 stycznia - 4 lutego 2012) - ilustracja #1

Ponadto jak co tydzień przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych darmowych gier. Twórcy tego typu produkcji wreszcie otrząsnęli się po świątecznym lenistwie i dostarczyli masę ciekawych i zaskakująco ambitnych projektów. Wśród nich znalazła się m.in. trójwymiarowa strzelanka będąca hołdem złożonym serii Dead Space oraz gra eksploracyjna, w której jako samotny żołnierz przemierzamy zimne i usłane ciałami poległych pole bitewne

Pisaliśmy również o testowej wersji AirMech. Ta niezależna produkcja stanowi spektakularną mieszankę strzelanki z gatunkiem RTS i jest duchowym spadkobiercom 16-bitowego konsolowego klasyka zatytułowanego Herzog Zwei.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (28 stycznia - 4 lutego 2012) - ilustracja #2

AirMech

W sumie, w okresie od 28 stycznia do 4 lutego 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach:

Wybór ciekawszych newsów: