Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 września 2018, 11:34

autor: Adrian Werner

Tydzień jesiennych ofert w Amazon.de - dzień 6. Promocje na smartwatche i laptopy

Sobotnia porcja obniżek w niemieckim oddziale firmy Amazon zawiera promocje na laptopy Lenovo i Microsoft, smartwatche, głośniki oraz słuchawki.

Kolejny dzień, kolejna porcja obniżek w ramach tygodnia jesiennych ofert w niemieckim Amazonie. Dzisiejsza oferta jest skromniejsza niż w poprzednich dniach, ale i tak znajdzie się kilka godnych uwagi propozycji. Taniej kupimy m.in. smartwatche, laptopy firm Lenovo i Microsft oraz dysk zewnętrzny do konsoli Xbox One.

Taniej kupimy m.in. laptopa Surface - Tydzień jesiennych ofert w Amazon.de - dzień 6. Promocje na smartwatche i laptopy - wiadomość - 2018-09-29
Taniej kupimy m.in. laptopa Surface

Promocje zmieniają się co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia – sobota 29 września

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Smartwatche

  1. Fossil Q Venture Smart Watch ftw6008 – 170,5 euro (ok. 728 zł)
  2. Smartwatch Michael Kors MKT5001 - 205 euro (ok. 876 zł)

Smartfony

  1. Lenovo/Motorola Moto Z Play, 32GB – 279 euro (ok.1192 zł)

Laptopy:

  1. Microsoft Surface Laptop i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD – 1136 euro (ok. 4852 zł)
  2. Lenovo Legion Y720-15IKB,8 GB RAM, GeForce GTX 1060 6 GB, 1TB HDD za 1022 euro (ok. 4365 zł)

Akcesoria do konsol

  1. Dysk Seagate Game Drive 2TB do XBOKSA ONE z motywem Sea of Thieves – 76,5 euro (ok. 327 zł)

Słuchawki i Głośniki

  1. Słuchawki z mikrofonem ROCCAT Khan Pro - 72,3 euro (ok. 308 zł)
  2. Głośnik mobilny CREATIVE Iroar Go Czarny - 123 euro (525 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.