Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 10:17

autor: aadamus

Twórcy No Man’s Sky zapowiadają nową produkcję – The Last Campfire

Hello Games, twórcy pamiętnego No Man’s Sky, zaprezentowali na The Game Awards 2018 nową produkcję – ciekawie zapowiadające się The Last Campfire. Premiera gry ma nastąpić w 2019 roku.

The Last Campfire to nowa produkcja Hello Games. - Twórcy No Man’s Sky zapowiadają nową produkcję - The Last Campfire - wiadomość - 2018-12-07
The Last Campfire to nowa produkcja Hello Games.

W czasie tegorocznej gali The Game Awards studio Hello Games zaprezentowało zwiastun swojej nowej produkcji – The Last Campfire. Twórcy No Man’s Sky tym razem zdecydowali się postawić na niewielkich rozmiarów grę przygodową z elementami zręcznościowymi. Jak mówi szef zespołu – Sean Murray – nowy tytuł opowiada o zagubionym niedopałku szukającym nie tylko drogi do domu, ale także sensu istnienia. W poszukiwaniu odpowiedzi przemierzy on zagadkową krainę zamieszkałą przez tajemniczy lud i dziwne stworzenia. Trailer The Last Campfire można obejrzeć poniżej.

Obecnie gra jest określana mianem Hello Games Short. Ma to być odniesieniem do filmów krótkometrażowych Pixara. Zdaniem Murraya wydawanie tego typu gier wspiera kreatywność i pozwala, by w studiu pojawiły się nowe głosy. Gra ma trafić w 2019 roku na komputery osobiste i inne, nieokreślone jeszcze platformy sprzętowe.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Last Campfire

The Last Campfire