Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 09:38

PUBG otrzyma zimową mapę Vikendi. Gra zadebiutowała dzisiaj na PS4

Playerunknown's Battlegrounds otrzyma dzisiaj zimową mapę Vikendi, skuter śnieżny oraz nowy karabin. Ponadto gra wreszcie trafiła na PlayStation 4.

Vikendi to pierwsza zimowa mapa w grze. - PUBG otrzyma zimową mapę Vikendi. Gra zadebiutowała dzisiaj na PS4 - wiadomość - 2018-12-07
Vikendi to pierwsza zimowa mapa w grze.
PUGB W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: PUBG Corporation
  2. Wydawca: Bluehole
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Podczas gali The Game Awards 2018 studio PUBG Corporation ujawniło nową zimową mapę do sieciowej strzelanki Playerunknown's Battlegrounds. Nosi ona nazwę Vikendi i trafi dzisiaj na serwery testowe wersji PC, a oficjalną premierę będzie miała 19 grudnia. Z kolei gracze konsolowi będą musieli poczekać do stycznia przyszłego roku.

Zimowe realia Vikendi nie ograniczą się tylko do wyglądu otoczenia. Postacie i pojazdy będą zostawiały ślady na śniegu, co powinno sporo namieszać w rozgrywce. Mapa ma rozmiar 6x6 km, więc jest większa niż Sanhok (4x), ale mniejsza niż Erangel i Miramar (8x8 każda). Ponadto do dostępnych pojazdów dołączy skuter śnieżny, a listę uzbrojenia zasili karabin G36C.

Warto dodać, że dzisiaj Playerunknown's Battlegrounds zawitało wreszcie na konsolę PlayStation 4. Wersja cyfrowa kosztuje 124 złote i można ją już kupić za pośrednictwem PlayStation Store. Wydanie na PS4 oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Aby uczcić wydanie gry na PlayStation 4, przygotowano zabawny aktorski zwiastun zatytułowany Pan-demonium. Za jego opracowanie odpowiada Jordan Vogt-Roberts, czyli reżyser filmu Kong: Wyspa Czaszki oraz nadchodzącej ekranizacji marki Metal Gear Solid.

  1. Oficjalna strona gry