Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2019, 16:36

autor: Entelarmer

Twórcy Desperados 3 zapowiadają zamknięte beta-testy

Studio Mimimi Games oraz firma THQ Nordic ogłosiły zapisy do zamkniętej bety Desperados III. Testy rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

Prace nad trzecią odsłoną serii Desperados powoli dobiegają końca. Przynajmniej tak sugeruje firma THQ Nordic, która zapowiedziała zamkniętą betę Desperados III na komputerach osobistych. Informację przekazano przy okazji publikacji nowego zwiastuna gry, prezentującego fragmenty rozgrywki. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

W planowanych testach weźmie udział 500 graczy wylosowanych spośród osób, które zarejestrują się na specjalnej stronie przygotowanej przez twórców. Beta rozpocznie się we wtorek 9 lipca i potrwa do poniedziałku 22 lipca do godziny 8:00 czasu polskiego. Należy zaznaczyć, że uczestnicy nie będą mogli dzielić się informacjami na temat gry ani nawet o swoim udziale w testach. To ostatnie będzie można ujawnić dopiero miesiąc po premierze Desperados III na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w tym roku. Nie podano jednak, kiedy dokładnie możemy się spodziewać debiutu tytułu, aczkolwiek zapewniono, że wszedł on w ostatnie etapy produkcji.

Studio Mimimi Games powoli kończy prace nad nową odsłoną zapomnianego cyklu. - Twórcy Desperados 3 zapowiadają zamknięte beta-testy - wiadomość - 2019-07-03
Studio Mimimi Games powoli kończy prace nad nową odsłoną zapomnianego cyklu.