Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2013, 13:19

autor: luckie

Twórcy Company of Heroes 2 o zabawie wieloosobowej w filmie z polskimi napisami

W najnowszym filmie z Company of Heroes 2 członkowie studia Relic opowiadają o najważniejszych elementach trybu multiplayer. Co robią dowódcy, czym się różni armia niemiecka od sowieckiej i co dają biuletyny? Zapraszamy do oglądania materiału z polskimi napisami!

Jeśli chcecie sami przetestować multiplayer w Company of Heroes 2, macie ku temu sposobność do końca tygodnia. Twórcy zdecydowali się przedłużyć otwarte beta testy gry do 23 czerwca. Aby wziąć w nich udział wystarczy posiadać darmowe konto Steam (tytuł automatycznie trafi do Waszej biblioteki gier).

Drugi film z dziennika dewelopera Company of Heroes 2 omawia wieloosobową zabawę w nadchodzącej produkcji studia Relic Entertainment. Jednym z najważniejszych aspektów rozgrywki będą pola bitwy. Weterani cyklu niewątpliwie pamiętają, że mapy w Company of Heroes nigdy nie były jedynie ładnym tłem działań wojennych. Podobnie będzie i tym razem – sprawny dowódca nie raz wykorzysta zmienne ukształtowanie terenu do uzyskania przewagi nad wrogiem. Do tego w „dwójce” dojdą taktyki związane z zimowym krajobrazem – np. miny lądowe rozmieszczone na tafli lodu pokrywającej rzekę staną się jeszcze bardziej zabójcze.

Sporą nowością są dowódcy, specjalizujący się w odmiennych taktykach i zapewniający dostęp do różnych rodzajów wsparcia. Wybierzemy ich przed każdym starciem, w zależności od przeciwnika i pola walki. Ponadto twórcy usprawnili rozwój jednostek, który ma odzwierciedlać nasz styl gry – im częściej wspomagamy się konkretnym typem wojsk, tym więcej odblokujemy bonusów z nim związanych. W walce przydadzą się też tzw. biuletyny wywiadowcze, otrzymywane wraz z postępami w grze. Znajdziemy w nich podpowiedzi co do radzenia sobie z konkretnymi typami przeciwników oraz premie w walce z nimi. O innych nowinkach w Company of Heroes 2 przeczytacie w naszej zapowiedzi przygotowanej z okazji targów E3. Gra trafi do sprzedaży 25 czerwca.

Ostatnia aktualizacja: 2013-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2