Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2013, 19:44

autor: moir

Company of Heroes 2 – otwarte beta-testy przedłużone do 23 czerwca

Firma SEGA, wydawca Company of Heroes 2, poinformowała oficjalnie, że otwarte-beta testy najnowszej produkcji studia Relic Entertainment zostały przedłużone do 23 czerwca. Gra dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam.

Otwarte beta-testy Company of Heroes 2 potrwają do 23 czerwca. - Company of Heroes 2 – otwarte beta-testy przedłużone do 23 czerwca - wiadomość - 2013-06-19
Otwarte beta-testy Company of Heroes 2 potrwają do 23 czerwca.

Wczoraj miały zakończyć się otwarte beta-testy Company of Heroes 2, o których rozpoczęciu pisaliśmy na początku tego miesiąca. Ostatecznia firma SEGA, wydawca gry, zdecydowała się przedłużyć je o ponad tydzień, aż do niedzieli 23 czerwca.

Żeby nieco urozmaicić dotychczasową rozgrywkę, twórcy postanowili wprowadzić rotację map w trybie multiplayer. Ponadto gracze bawiący się w systemie auto match będą mieli możliwość, wyłącznie podczas najbliższego weekendu, zdobycia podwójnej liczby punktów doświadczenia. Warto pamiętać, że wszystko co uzyskamy podczas trwania testów zostanie przeniesione do pełnej wersji gry tuż po jej premierze. Jednym warunkiem jest dokonanie zakupu Company of Heroes 2 w przeciągu 60 dni od jej oficjalnego debiutu, czyli 25 czerwca.

Zainteresowanych wzięciem udziału w otwartej becie informujemy, że nie potrzebują nigdzie się w tym celu rejestrować. Gra dostępna jest dla wszystkich posiadających aktywne konto w platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Zachęcamy również do zapoznania się z wrażeniami Łosia, który miał okazję sprawdzić drugą część Company of Heroes jeszcze w trakcie trwania zamkniętych beta-testów.

  1. Zapowiedź – Company of Heroes 2 tuż przed premierą – wrażenia z singla i multi
  2. Oficjalna strona internetowa gry Company of Heroes 2