Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2020, 13:08

Twórca Obcego byłby dumny; 14 minut z horrorem Scorn

Horror Scorn, który trafi wyłącznie na Xboksa Series S|X i PC, w sprzedaży pojawi się w 2021 roku. Studio Ebb Software pokazało 14 minut rozgrywki z konsolowej wersji.

W SKRÓCIE:
  1. Scorn zadebiutuje na PC i Xboksie Series S|X w 2021 roku.
  2. Deweloper zaprezentował nam kilkanaście minut materiału wideo z rozgrywką.

Inspirowany pracami H.R. Gigera niezależny horror Scorn trafi do sprzedaży w 2021 roku. Studio Ebb Software pokazało na kilkunastominutowym materiale rozgrywkę z nadchodzącej produkcji. Wideo zarejestrowano na Xboksie Series X w rozdzielczości 4K.

Tytuł zadebiutuje na PC i Xboksie Series S|X. Będzie dostępny także w usłudze Xbox Game Pass od dnia swojej premiery. Tempo rozwoju gry jest imponujące. Gdy ostatnim razem pokazano nam zwiastun, nagrano go na mocnym PC wyposażonym w kartę Nvidia RTX 2080 Ti. Kilka miesięcy później mamy już wersję działającą na nowym Xboksie. I co ważne, Scorn wygląda na konsoli wyjątkowo dobrze.

  1. Graliśmy w Scorn – horror, przy którym Obcy wymięka
  2. Oficjalna strona gry Scorn

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Pisać o grach zaczynał na łamach serwisu SquareZone. Później pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, zaś aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego byłby w 100% zadowolony. Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC jako dodatkowej platformy do grania. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji.

więcej