Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2012, 18:13

autor: Ender

Trzy nowe gry twórców Anomaly: Warzone Earth

Na oficjalnej stronie polskiego studia 11 bit pojawiły się informacje o jego trzech najnowszych projektach, które wkrótce powinny ujrzeć światło dzienne. Warto dodać, że jednym z nich jest kontynuacja przebojowego Anomaly: Warzone Earth.

Rodzime studio 11 bit pracuje nad trzema nowymi grami, które w pierwszej kolejności trafią do posiadaczy urządzeń pracujących z systemami iOS i Android. Informacje o tych projektach pojawiły się na oficjalnej stronie dewelopera.

Pierwszą zaprezentowaną grą jest bezpośrednia kontynuacja Anomaly: Warzone Earth, które przykuło w ostatnim roku uwagę graczy z całego świata. Poza platformami mobilnymi, tytuł pojawił się także w wersji na komputery PC i Xboksa 360, a w tej chwili w przygotowaniu znajduje się jeszcze jego edycja na PlayStation 3. Nowa odsłona przeboju zatytułowana Anomaly Korea przeniesie nas na Półwysep Koreański, gdzie ponownie zmierzymy się z siłami obcych. Jej akcja będzie rozgrywała się kilka miesięcy po zakończeniu pierwszej części. Twórcy przygotowali zupełnie nowe jednostki oraz moce, a także wprowadzili szereg poprawek do modelu rozgrywki.

Sleepwalker's Journey to kolorowa platformówka połączona z grą logiczną, w której pomagamy dotrzeć bezpiecznie do łóżka na wpół śpiącemu bohaterowi. Musimy tak ustalić trasę, by ominąć wszelkie pułapki i niebezpieczeństwa stojące na drodze nieświadomej postaci. Premiera produkcji planowana jest także na pecetach.

Funky Smugglers to zręcznościówka utrzymana w klimatach lat 70. Wcielamy się w ochroniarza na lotnisku, którego zadaniem jest wykrycie przemytników ukrywających kontrabandę oraz niebezpieczną broń. Dysponujemy ogromnym rentgenowskim panelem, prześwietlającym przechodzących przed nim pasażerów. Za pomocą ekranu dotykowego szybko zaznaczamy niepożądane przedmioty, pojawiające się na sylwetkach podejrzanych i zdobywamy w ten sposób punkty. Gra ukaże się także na komputerach PC.

  1. Oficjalna strona 11 bit studios