Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2018, 08:16

Tryb sandboksowy na dniach zawita do Two Point Hospital

W przyszłym tygodniu gra Two Point Hospital otrzyma aktualizację wprowadzającą całkowicie nowy tryb sandboksowy, który umożliwi graczom ustalanie własnych realiów, zasad oraz celów rozgrywki.

Dzieje się w świecie wirtualnych szpitali. W dwa miesiące od premiery humorystyczna strategia ekonomiczna Two Point Hospital doczeka się aktualizacji, która wprowadzi do gry moduł sandboksowy. Premiera trybu nastąpi już w przyszłym tygodniu. A to nie jedyna nowość, jaka ostatnimi czasy zawitała do produkcji studia Two Point – wciąż dostępny jest „Upiorny Moduł”, który dodaje kolejną chorobę, podmienia głowy postaci na wydrążone dynie i wprowadza bardziej pasującą tematycznie ścieżkę dźwiękową. Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście tego trybu, deweloperzy zapowiedzieli, że będzie on dostępny jeszcze przez jakiś czas po Halloween.

  1. Recenzja gry Two Point Hospital – zwariowana strategia w kitlu
W trybie sandboksowym gracze sami ustalą, jak ciężkim zadaniem będzie ustanowienie własnego medycznego imperium. - Tryb sandboksowy na dniach zawita do Two Point Hospital - wiadomość - 2018-10-28
W trybie sandboksowym gracze sami ustalą, jak ciężkim zadaniem będzie ustanowienie własnego medycznego imperium.
Tryb sandboksowy na dniach zawita do Two Point Hospital - ilustracja #2

Jak sprawuje się personel medyczny w Two Point Hospital? Podczas trwającej w San Jose imprezy TwitchCon deweloperzy ujawnili, że jak dotąd gracze nie próżnowali – wyleczyli już ponad miliard pacjentów… jednocześnie pozwalając 150 milionom umrzeć. Woźni od łapania duchów muszą mieć pełne ręce roboty.

Sandboksowa aktualizacja z kolei pozostanie w grze na dobre. Moduł ten ma działać w prosty sposób – to gracze mają ustalać absolutnie wszystkie zasady. Nic nie stanie więc na przeszkodzie, by dać sobie na start nieograniczoną ilość gotówki, całkowicie wyłączyć irytujące kolejki oraz epidemie czy od samego początku korzystać ze wszystkich możliwych do kupienia pokojów, przedmiotów i ulepszeń. Sami ustalimy również cele oraz wyzwania na daną rozgrywkę. Do tego dojdzie też rozbudowana personalizacja pracowników, możliwość zmiany nazwy szpitala w dowolnym momencie i opcja kopiowania całych pomieszczeń dla bardziej leniwych graczy. Aby odblokować tryb sandboksowy, trzeba będzie ukończyć co najmniej trzy pierwsze tradycyjne poziomy gry.

To z pewnością ciekawy dodatek do gry, która już w obecnej postaci nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Two Point Hospital za sprawą swojego lekkiego humoru oraz rozbudowanych opcji ekonomicznych spotkało się z ciepłym odbiorem recenzentów i w przeciągu tygodnia od premiery sprzedało się w 170 tysiącach egzemplarzy. A jeśli deweloperzy nie przestaną rozwijać obecnej formuły o kolejną zawartość i nowe tryby, popularność gry może tylko wzrosnąć.

  1. Gra Two Point Hospital w serwisie Steam