Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2019, 11:39

autor: Froozyy

Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Przypominamy, że trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Rejestracja trwa do piątku 18 października do godziny 12:00.

Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-16
Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Przypominamy, że trwają zapisy do pierwszego licencjonowanego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który mamy przyjemność organizować dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Rejestrować możecie się na oficjalnej stronie w serwisie Toornament do 18 października do godziny 12:00.

Następnie po zakończeniu zapisów zostanie wybranych maksymalnie 84 zawodników na podstawie posiadanej rangi w Teamfight Tactics, którzy wezmą udział w fazie grupowej turnieju. Pierwsze mecze zostaną rozegrane już 21 października, a na zwycięzcę wielkiego finału czeka nagroda w wysokości 8 000 złotych oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel. Łączna pula nagród całego turnieju wynosi 25 000 złotych.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach i wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju. Na poniższej grafice możecie również sprawdzić dokładne daty fazy grupowej oraz dalszych rozgrywek w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-16
Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.