Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2018, 10:24

Trwają beta-testy nowego UI Panorama w CS:GO

Rozpoczęły się beta-testy Panorama UI w CS:GO. Testowana wersja interfejsu umożliwia granie z botami oraz trenowanie z pojedynczym znajomym.

Nowe UI w CS:GO. - Trwają beta-testy nowego UI Panorama w CS:GO - wiadomość - 2018-06-20
Nowe UI w CS:GO.

Valve udostępniło nowy interfejs w wersji beta dla wydanej w 2012 roku popularnej strzelanki wieloosobowej Counter-Strike: Global Offensive. Zgodnie z opisem na oficjalnym blogu Panorama UI stanowi kompletne przemodelowanie dotychczasowego interfejsu w celu dostosowania go do współczesnych standardów. Jeśli wszystko będzie w porządku, zmiany zostaną udostępnione całej społeczności CS:GO. Na oficjalną premierę pełnej Panoramy prawdopodobnie nie będziemy musieli długo czekać – deweloperzy najczęściej wprowadzają aktualizacje mniej więcej tydzień po przeprowadzeniu beta-testów.

Zmienione zostaną m.in. tablica wyników oraz menu główne, a także wiele innych elementów interfejsu. Warto odnotować, że testowana wersja UI na razie umożliwia wyłącznie branie udziału w rozgrywkach z botami, a także w sesjach treningowych z pojedynczym kumplem – weźcie to to pod uwagę, jeśli rozważacie wzięcie udziału testach.

Panorama w akcji.

Selekcja broni w ramach nowego UI.

Ekran głowny gry.

Jeśli mimo tego jesteście zainteresowani sprawdzeniem Panoramy w CS:GO, musicie dołączyć do bety, wchodząc w ustawienia gry na platformie Steam i wybierając zakładkę BETA. Dokładną instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie pod tym adresem (w języku angielskim). CS:GO to druga po zaktualizowanym w zeszłym roku Dota 2 gra Valve, która otrzymała Panorama UI.

  1. Counter-Strike: Global Offensive – jak zacząć przygodę z popularnym FPS-em
  2. Counter-Strike: Global Offensive – oficjalny blog
  3. Valve – strona oficjalna