Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2019, 14:32

Trials Rising - jutro ruszy otwarta beta motocyklowej gry Ubisoftu

Jutro wystartują otwarte beta-testy gry Trials Rising. Wezmą w nich udział posiadacze pecetów i konsol, a zabawa potrwa do 25 lutego.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - Trials Rising -  jutro ruszy otwarta beta motocyklowej gry Ubisoftu - wiadomość - 2019-02-20
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.
TRIALS RISING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: RedLynx
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: zręcznościówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 26 lutego 2019 r.

Jutro ruszy otwarta beta Trials Rising, czyli nowej odsłony popularnego cyklu motocyklowych zręcznościówek studia RedLynx. Pozwoli ona przetestować grę przed zaplanowaną na przyszły tydzień premierą.

Otwarta beta potrwa do 25 lutego. W zabawie będą mogli wziąć udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Uczestnicy testów mają szaleć na 18 trasach, z których cztery będą mapami szkoleniowymi. Autorzy obiecują dużą różnorodność wyzwań (od łatwych, aż po ekstremalne), dzięki czemu dobrze mają bawić się zarówno nowicjusze, jak i weterani cyklu.

W otwartej becie przetestujemy pięć motocykli, wśród których znajdzie się Tandem, czyli jednoślad, którym pokierują dwie osoby jednocześnie. Będziemy mogli bawić się samotnie, jak i spróbować rywalizacji sieciowej. Udostępniony także zostanie edytor personalizacji z dwoma tysiącami nalepek. Ponadto w trakcie rozgrywki możliwe ma być odblokowanie gadżetu Trials Turbo Bike, który zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.

Przypomnijmy, że Trials Rising zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera nastąpi w najbliższy wrotek, czyli 26 lutego 2019 roku.

Gra stanowić będzie powrót marki do współczesnych realiów, po futurystycznych klimatach Trials Fusion i Trials of the Blood Dragon oraz postapokaliptycznym Trials Frontier. Autorzy chwalą się, że Trials Rising to największa i najambitniejsza odsłona cyklu. Zawartość otwartej bety będzie na tyle obszerna, że powinna dać dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja. Dlatego wzięcie udziału w testach wydaje się dobrym posunięciem dla osób rozważających zakup gry.

  1. Oficjalna strona gry