Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:53

autor: Ender

Trials of Mana zapowiedziane na 2020 rok, dziś premiera Collection of Mana

Podczas Nintendo Direct zapowiedziano remake klasycznego jRPG Trials of Mana, który trafi do sprzedaży w 2020 roku. Od dziś na Nintendo Switch gracze kupią natomiast kolekcję wszystkich trzech części serii Mana, wydanych pierwotnie na konsolach Game Boy oraz SNES.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Podczas Nintendo Direct nie zabrakło zapowiedzi od Square Enix. Producent przedstawił debiutancki trailer remake'u klasycznego RPG Trials of Mana, który pierwotnie ukazał się na konsoli SNES w 1995 roku. W porównaniu do wydanej już jakiś czas temu nowej wersji drugiej odsłony serii zatytułowanej Secret of Mana, nowa gra odznacza się znacznie większym budżetem oraz ambicjami i tworzona jest od podstaw z myślą o konsolach. Jej premiera planowana jest na początek 2020 roku. Tymczasem już dziś w eShopie na konsoli Nintendo Switch, fani cyklu Mana znajdą pakiet Collection of Mana, w którego skład wchodzą wszystkie trzy części cyklu w oryginalnej formie, w jakiej były dostępne na konsolach Game Boy oraz SNES.

Nowe Trials of Mana ma znacznie większe ambicje i budżet niż wydany niedawno remake Secret of Mana. - Trials of Mana zapowiedziane na 2020 rok, dziś premiera Collection of Mana - wiadomość - 2019-06-12
Nowe Trials of Mana ma znacznie większe ambicje i budżet niż wydany niedawno remake Secret of Mana.
  1. Square Enix – strona oficjalna
  2. Nintendo – strona oficjalna
  3. E3 2019 – strona oficjalna