Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:55

autor: Entelarmer

Obejrzyj fabularny trailer taktycznego Fire Emblem Three Houses

Firma Nintendo pokazała kolejny zwiastun Fire Emblem: Three Houses. Filmik skupia się na przybliżeniu fabuły nowej odsłony popularnej serii taktycznych RPG.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W przyszłym miesiącu seria Fire Emblem trafi na Switcha. - Obejrzyj fabularny trailer taktycznego Fire Emblem Three Houses - wiadomość - 2019-06-12
W przyszłym miesiącu seria Fire Emblem trafi na Switcha.

Na zeszłorocznych targach E3 poznaliśmy tytuł kolejnej odsłony kultowego cyklu taktycznych RPG Fire Emblem. Dziś, równo rok później, Nintendo zaprezentowało zwiastun fabularny Fire Emblem: Three Houses. Materiał skupia się na warstwie historii tytułu, opowiadającej o konflikcie między trzema narodami zamieszkującymi fantastyczny świat Fódlan. My wcielimy się w postać nauczyciela akademii wojskowej, który zostanie opiekunem jednego z tytułowych trzech domów studenckich. Każdy z nich skupi początkujących oficerów z innego z trzech poróżnionych krajów. Na razie nie zaprezentowano rozgrywki, ale być może zobaczymy ją po zakończeniu Nintendo Direct w ramach transmisji Nintendo Treehouse. Fire Emblem: Three Houses zadebiutuje 19 lipca na konsoli Nintendo Switch. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.