Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:53

autor: Vergil

Contra powraca – trailer i data premiery gry Contra Rogue Corps

Seria Contra jest wiecznie żywa, o czym świadczy fakt, że firma Konami zapowiedziała jej następną część. Posiadacze konsoli Nintendo Switch mogą szykować się na nadejście trzecioosobowej strzelanki Contra: Rogue Corps.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Podczas Nintendo Direct przed targami E3 2019 firma Konami zapowiedziała grę Contra: Rogue Corps, która trafi na konsolę Nintendo Switch 24 września. Produkcja odda w nasze ręce czwórkę zróżnicowanych bohaterów, których zadaniem będzie eliminacja (a jakże!) hord najeźdźców z kosmosu.

Powyższy materiał wideo nie tylko prezentuje fragmenty rozgrywki, lecz także zdradza, że będzie można bawić się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie maksymalnie trójki innych graczy. Tryb multiplayer pozwoli na rozgrywkę przez Internet lub w bezprzewodowej sieci lokalnej.

Sama produkcja zapowiada się niezwykle dynamicznie – liczba przeciwników obecnych na ekranie oraz pocisków fruwających wokół protagonistów budzi skojarzenia z produkcjami typu bullet hell shooter. Przyczepić się można w zasadzie tylko do oprawy graficznej, której pod względem jakości daleko do współczesnych hitów. Niemniej, wygląda na to, że jeśli przymkniemy na to oko, otrzymamy kawał solidnej strzelanki.

W grze Contra: Rogue Corps akcja będzie prezentowana zarówno w klasycznym, bocznym ujęciu, jak i zza pleców bohaterów. - Contra powraca – trailer i data premiery gry Contra Rogue Corps - wiadomość - 2019-06-11
W grze Contra: Rogue Corps akcja będzie prezentowana zarówno w klasycznym, bocznym ujęciu, jak i zza pleców bohaterów.

Na koniec warto odnotować, że jeszcze dzisiaj posiadacze konsoli Nintendo Switch będą mogli nabyć w eShopie składankę Contra Anniversary Collection.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo