Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2015, 12:25

Triad Wars - obejrzyj nowy zwiastun

Zespół United Front Games udostępnił nowy zwiastun Triad Wars, czyli sieciowej gry akcji stanowiącej produkcję poboczną w stosunku do Sleeping Dogs.

Studio United Front Games opublikowało nowy zwiastun Triad Wars, czyli nastawionej na tryb wieloosobowy gry akcji, która osadzona jest w uniwersum znanym z wydanego w 2012 roku Sleeping Dogs. Materiał trwa półtorej minuty i stanowi zlepek scen z rozgrywki. Przypomnijmy, że gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami i powstaje głównie z myślą o pecetach. Twórcy nie kryją jednak, że chcą przenieść swoje dzieło również na konsole i wydaje się, że zapowiedź wydań na Xboksa One i PlayStation 4 jest tylko kwestią czasu. Warto dodać, że obecnie trwa druga faza zamkniętych beta testów. Zainteresowani wzięciem w nich udział powinni udać się na oficjalną stronę i dokonać rejestracji. Twórcy lekką ręką rozdają zaproszenia, więc warto skorzystać z tej hojności.

W Triad Wars gracze wcielają się w członków gangów walczących o kontrolę nad Hongkongiem. Mechanizmy rozgrywki oparte zostaną na rozwiązaniach zaczerpniętych ze Sleeping Dogs. Akcję obejrzymy więc z kamery umieszczonej zza plecami postaci, a w starciach wykorzystamy zarówno broń palną jak i sztuki walki. Ponadto po mieście będziemy podróżowali nie tylko na piechotę, ale również za pomocą samochodów oraz motocykli.

Triad Wars - obejrzyj nowy zwiastun  - ilustracja #2

Istotną rolę odegra zarządzanie działalnością przestępczą. Gracze będą musieli zadbać o stały dopływ gotówki poprzez np. dokonywanie wymuszeń i kradzieży, a zarobione pieniądze inwestowane mają być w dalszy rozwój gangu. Nie zabraknie także walk o terytorium z konkurencyjnymi organizacjami. Całość zostanie zaprojektowana tak, aby wspięcie się na szczyt kryminalnej drabiny wymagało współpracy z innymi graczami.

  1. Triad Wars – oficjalna strona gry

Triad Wars - obejrzyj nowy zwiastun  - ilustracja #3

Powrót do wirtualnego Hongkongu jest kuszącą propozycją, ale wielu fanów Sleeping Dogs ma zapewne nadzieję również na tradycyjną kontynuację. Niestety, obecnie nie wiadomo, czy takowa w ogóle powstanie. Część pierwsza sprzedała się w ciągu roku w 1,5 mln egzemplarzy, co jest wynikiem przyzwoitym, ale jednocześnie będącym znacznie poniżej oczekiwań wydawcy, czyli firmy Square Enix.

Twórcy nie ukrywają, że chcieliby opracować Sleeping Dogs 2, ale na razie odmawiają stwierdzenia, jakie są na to szanse.