Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2015, 12:42

autor: Góral

Kerbal Space Program ukaże się 27 kwietnia

Twórcy ze studia Squad poinformowali, że pełna wersja tworzonej od kilku lat gry Kerbal Space Program ukaże się na komputerach osobistych 27 kwietnia. Przy okazji opublikowano krótką zajawkę tytułu.

Ciekawa gra niezależna Kerbal Space Program od studia Squad od wielu miesięcy sprzedawana jest w ramach wczesnego dostępu. Twórcy poinformowali jednak, że prace zbliżają się do końca i tytuł ukaże się 27 kwietnia. Wśród nowości, które pojawią się w wersji 1.0, znajdą się m.in. żeńskie kerbale, bardziej zbalansowany aspekt ekonomiczny produkcji, kolejne części itd. Nie zabraknie również poprawek związanych z błędami wykrytymi podczas beta testów Kerbal Space Program, które rozpoczęły się w połowie grudnia 2014 roku. Przy okazji ogłoszenia daty premiery, opublikowano również kilkusekundową zajawkę produkcji, do obejrzenia powyżej, wieszczącą nadejście kerbalowej płci pięknej.

Kerbal Space Program – kerbale nadlatują z pełną wersją gry. - Kerbal Space Program ukaże się 27 kwietnia - wiadomość - 2015-04-21
Kerbal Space Program – kerbale nadlatują z pełną wersją gry.
Kerbal Space Program w skrócie:
  • Gatunek: symulator programu kosmicznego
  • Deweloper: Squad
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 27 kwietnia 2015 roku

Kerbal Space Program dostępne jest w cyfrowej dystrybucji na stronie gry oraz w sklepie Steam. By cieszyć się produkcją studia Squad, należy wydać 28 euro, czyli około 112 zł. Kupując dostępną obecnie wersję 0.90.0, otrzymacie pełne wydanie w dniu jego premiery.

W ramach przypomnienia. Kerbal Space Program to niecodzienna gra, w której wykorzystano elementy różnych gatunków. Naszym zadaniem jest stworzenie od samych podstaw programu lotów kosmicznych. W związku z tym trzeba wybudować przede wszystkim rakietę, jednak udostępnione funkcje dają multum innych możliwości i pozwalają zatrudniać tytułowych kerbali, szkolić ich, tworzyć stacje kosmiczne i wiele innych.